AKCJA „Ministranci – bądźmy razem!”

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Szanowni Rodzice!

Na wstępie chcemy podziękować Wam za dostosowanie się do zasad, które zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Wiktora Skworca obowiązują do odwołania. Wiemy, że jest to trudne, tym bardziej, że służba była i jest częścią waszego życia. Mamy nadzieję, że już niebawem spotkamy się razem przy jednym ołtarzu.
Chcielibyśmy również prosić Was, abyście przeczytali z uwagą to co mamy Wam do przekazania i zaproponowania, gdyż jest to istota naszych działań na najbliższy czas:

1) Zachęcamy do śledzenia transmisji Mszy Świętych za pośrednictwem Fanpage’a “Parafia Trójcy Przenajświętszej w Chełmie Śląskim” oraz kanału YouTube.
Msze Niedzielne są tam transmitowane o godz. 9:30.

2) Przypominamy o wysyłaniu zdjęć, jak spędzacie ten trudny czas w waszych domach. Zdjęcia można wysyłać do końca tego tygodnia na adres mailowy: ministrancichelm@gmail.com. Chcemy wykonać z nich wspólną pracę graficzną, którą opublikujemy na naszym Fanpage “Chełmscy Ministranci”.

3) Już 2 maja rozpoczynamy akcję pod nazwą “Ministranci – bądźmy razem!”. Ma ona charakter wspólnotowy – chcemy umożliwić Wam spotkania w gronie ministranckim, a przy okazji grać wspólnie w gry, dobrze się bawić i wygrywać nagrody. W tym celu pojawiła się na naszej stronie nowa zakładka. To w niej znajdują się szczegółowe informacje, regulamin, a także link do platformy Discord, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Życzymy Wam dużo zdrowia!
Króluj nam Chryste!
ks. Marek Urbanek z Animatorami