ASY OSTATNICH MIESIĘCY! PIERWSZA ZBIÓRKA PO FERIACH! REKOLEKCJE WAKACYJNE!

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!

1) W zakładce SŁUŻBA -> Punktacja elektroniczna -> Punktacja bieżąca znajduje się punktacja od 1 października 2020 roku do 27 grudnia 2020 roku. Nagrody za ten okres zostaną rozdane ASOM, którzy przekroczyli próg 70 punktów.
Gorąco zapraszamy te osoby na spotkanie 16 stycznia o godzinie 14:00 w kościele, aby wręczyć Im nagrody.


W tym samym dniu (16 stycznia) o godzinie 10:00 pierwsza po długiej przerwie zbiórka ONLINE. Zapraszamy wszystkich na Discorda.

2) Od 18 stycznia wracają do punktacji elektronicznej służby obowiązkowe – a więc każdy ministrant ma przypisane służby (jedna w niedzielę oraz dwie w tygodniu). W przyszłym tygodniu powinna pojawić się również rozpiska służb niedzielnych i tygodniowych oraz nowy plan grup.
Gorąco zachęcamy do śledzenia naszej strony.


3) Przypominamy o rekolekcjach wakacyjnych, które odbędą się w Radomyślu nad Sanem od 14 do 21 sierpnia 2021 roku. Na dzień dzisiejszy nasz wyjazd jest niemożliwy ze względu na zablokowane wyjazdy przez Kuratorium. Mamy nadzieję, że w okresie wakacyjnym wyjazdy będą mogły być organizowane, dlatego już teraz potrzebujemy wiedzieć ilu Nas pojedzie, abyśmy w momencie odblokowania sprawnie mogli załatwić formalności związane z wyjazdem.

Plan wyjazdu, ośrodek oraz formularz zapisowy znajdują się w linku.

Króluj nam Chryste!