Asy, Tarsycjusz, turniej…

Zbiórka 10 XI

            W najbliższą sobotę (10. listopada) na godz. 10.00 do kościoła zapraszamy na zbiórkę wszystkich kandydatów. Dla chłopców, którzy podczas obchodów ku czci św. Tarsycjusza mają otrzymać kołnierze, zostanie przeprowadzony egzamin ze służby, nazewnictwa liturgicznego, odpowiedzi mszalnych, modlitw przed i po mszy, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo. Następnie będzie miała miejsce próba generalna przed przyjęciem do służby. Pozostali kandydaci również odbędą próbę liturgiczną oraz próbę przyrzeczeń kandydackich. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

Tarsycjusz

            W sobotę 17. listopada wszystkich kandydatów zapraszamy na godz. 10.00, zaś pozostałych ministrantów na godz. 11.00. Wtedy przygotujemy salę na wieczorne uroczystości. Rodziców, którzy pieką ciasto i przygotowują kanapki, prosimy, aby dostarczyli je na godz. 15.00. Wtedy też prosimy o pomoc zadeklarowanych rodziców. Prosimy, aby ciasto było już pokrojone na kawałki i rozłożone na tacach, na których zostanie rozdzielone na stoły – podobnie z kanapkami. Prosimy również o zabranie ze sobą noży.

            O godz. 16.00 uroczysta msza w kościele, na którą zapraszamy wszystkich ministrantów z całymi rodzinami i przyjaciółmi. Po mszy agapa na organistówce dla ministrantów i najbliższej rodziny.

Turniej piłkarski

            W sobotę 24. listopada na hali sportowej byłego gimnazjum odbędzie się dekanalny turniej ministrantów w piłce nożnej. Wszystkich ministrantów wraz z rodzinami i znajomymi zapraszamy do wspólnego kibicowania.

Treningi dla osób, które chcą nas reprezentować:

– roczniki 2007-2011 niedziela (11.11 i 18.11), godz. 18.00, hala byłego gimnazjum,

– roczniki 1998-2006 niedziela (11. i 18.11), godz. 19.30, hala byłego gimnazjum.

Legitymacje

            Ministranci, którzy nie dostarczyli jeszcze zdjęć na legitymacje, proszeni są o doniesienie ich najpóźniej do niedzieli 11. listopada.

Asy i cieniasy

            Poniżej publikujemy listę asów miesiąca października. Znajdują się na niej ministranci, którzy przekroczyli granicę 40 punktów (takich osób jest 25) oraz byli obecni na 8 różańcach. Drugie kryterium zawęża nam to grono do 13 ministrantów. Wszystkie osoby, które przekroczyły 40 punktów dostaną upominki, natomiast dla najlepszej trzynastki nagroda specjalna. Prosimy ich o zarezerwowanie sobie wieczora w czwartek 22 listopada 🙂 Wszystkie nagrody zostaną wręczone na obchodach ku czci św. Tarsycjusza.

Smolej Mateusz        167

Gołąb Kacper            149

Smolej Michał           113

Ziajka Bartek             103

Pastwa Szymon         93

Nowak Aleksander   84

Hachuła Adrian        82

Włoch Piotr               78

Ziajka Dominik          77

Klimek Bartek           64

Balon Marek             54

Słomka Andrzej        53

Kulik Bartosz            50