Zgoda na wyjazd ASÓW – podgląd

Szczęść Boże!
Drodzy Rodzice!

Ze względu na zmianę obostrzeń w Czechach (konieczność szczepień lub testu) jesteśmy zmuszeni odwołać wyjazd do Ostrawy. W zamian proponujemy w terminie 9 sierpnia wyjazd do Krakowa – poniżej przesyłamy wszelkie niezbędne informacje dot. wyjazdu:

1) Lista asów wyjeżdzających na wyjazd:
1. Sobczyk Wojciech
2. Cepak Aleksander
3. Koziorz Gabriel
4. Smolej Michał
5. Madeja Paweł
6. Madeja Piotr
7. Kołodziej Paweł
8. Włoch Piotr
9. Adamik Jakub
10. Adamik Mateusz
11. Klimek Szymon

2) Wyjazd odbywa się spod placu farskiego w dniu 9 sierpnia (poniedziałek). Zbiórka o godzinie 8:00, planowany powrót ok. 22 (każdy ministrant zostanie odwieziony bezpośrednio do domu).
Godzina wyjazdu zostanie potwierdzona jeszcze kilka dni przed wyjazdem.

3) Wyjazd odbywa się w tajemnicy przed chłopcami – gorąco apelujemy do Was Drodzy Rodzice, aby zachować te informacje tylko dla Was – prosimy nie zdradzać, że w ramach nagrody jest organizowana taka wycieczka.

4) Każdy rodzic/opiekun prawny, którego dziecko będzie przebywało bez jego opieki powinien dostarczyć zgodę do dnia 04 sierpnia 2021r. w formie elektronicznego skanu dostarczonego na mail ministrancki (ministrancichelm@gmail.com) bądź w formie wydrukowanej zgody papierowej. Ważna uwaga – zgody w formie papierowej nie przekazujemy przez chłopców, lecz dostarczamy ją osobiście do księdza Wikarego na probostwo po wcześniejszym umówieniu.

Wzór zgody w formacie .pdf


5) Każdy ministrant powinien zabrać ze sobą:

– legitymację szkolną

– maseczkę

– napój/prowiant
wystarczający na cały dzień aktywności 🙂

– podręczny płyn do dezynfekcji (50 ml)

– kieszonkowe na obiad (ok. 30/40zł)

– kieszonkowe na dodatkowe atrakcje w Parku Doświadczeń, takie jak lody, kawa, zapiekanki itd. (ok. 30/40 zł w formie fizycznej – w Parku Doświadczeń nie można płacić kartą)

– aviomarin (wg. potrzeb)

– ubiór dostosowany do warunków pogodowych (będziemy poruszać się po całym Krakowie)

Króluj nam Chryste!