BOŻE CIAŁO, OSTATNIA ZBIÓRKA I PLAN WAKACJI… 🍞⚽️⛱

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!

W najbliższy czwartek (16 czerwca) obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Z tej okazji jak co roku o godzinie 8:00 będzie miała miejsce Uroczysta Eucharystia, a po niej procesja ulicami Chełmu Śląskiego.
Na mszy w Kopciowicach obowiązkowo służą grupy: VI oraz I (przychodzą 20 minut wcześniej przed rozpoczęciem Eucharystii), natomiast w procesji uczestniczą wszyscy obecni ministranci (są już gotowi o 8:45).
Podział grup na ten dzień znajduje się w zakładce PLAN SŁUŻBY NIEDZIELNEJ, natomiast wszystkie funkcje zamieszczone są poniżej.
Uwaga! Wszyscy ministranci przyjeżdżają do Kopciowic ubrani w stroje liturgiczne, a więc należy je zabrać wcześniej z zakrystii.

W sobotę (18 czerwca) będzie miała miejsce ostatnia zbiórka w tym roku formacyjnym. Będzie ona znacznie dłuższa, niż tradycyjne zbiórki – dlatego prosimy zarezerwować sobie więcej czasu
Zbiórkę rozpoczniemy w kościele o godzinie 12:30 (zmiana godziny z 10:00), gdzie podziękujemy Bogu obecnemu w Najświętszym Sakramencie za obecny rok formacyjny. Następnie udamy się na plac Farski, gdzie będziemy uczestniczyć w grach i zabawach sportowych przygotowanych przez animatorów. Na koniec naszego spotkania udamy się na agapę (wraz z niespodzianką) podsumowującą obecny rok formacyjny.  
Prosimy, aby wszyscy ministranci byli ubrani w stroje sportowe oraz jeśli ktoś potrzebuje miał ze sobą wodę. W trakcie naszego spotkania nie będzie możliwości podejść do sklepu.

Wraz z kończącym się rokiem formacyjnym rozpoczyna się czas wakacji – czas odpoczynku fizycznego, ale nie duchowego. Od 25 czerwca obowiązywać będzie PLAN SŁUŻBY W OKRESIE WAKACJI 2022, który dostępny jest w zakładce służba. Prosimy o sumienne przestrzeganie tegoż planu. Jeśli okaże się, że dany ministrant nie może być obecnym na swojej służbie to jest zobowiązany do zamiany z innym ministrantem.

Przypominamy, że do 24 czerwca należy dostarczyć usprawiedliwienia za bieżący okres tj. 11 KWIECIEŃ 2022 – 24 CZERWIEC 2022

Króluj nam Chryste!