„Chwalcie łąki umajone, góry, doliny zielone”

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!

1) W zakładce służba pojawiły się nowe plany: PLAN SŁUŻBY TYGODNIOWEJ oraz PLAN SŁUŻBY NIEDZIELNEJ. Również zostały dokonane modyfikacje w składach grup – obowiązują one w nowej formie od soboty 1 maja. Prosimy, aby się z nimi zapoznać oraz zwracać uwagę na pojawiające się tam odstępstwa oznaczone “*” oraz zmienioną godziną. Pod wpisem przykład takiego odstępstwa.

2) W ostatnim czasie na naszym serwerze Discord zostało dodane kilka zmian dot. systemu bezpieczeństwa, a także dodany nowy system przesyłania aktywności dla chętnych w ramach sobotnich spotkań. Każda nowa osoba wchodząca na nasz serwer otrzymuje rangę “GOŚĆ SERWERA” oraz przechodzi odpowiednią weryfikację, aby otrzymać rangę “MINISTRANT”. Natomiast każdy ministrant przesyłający aktywność otrzyma swój indywidualny kanał tekstowy. W celu utworzenia kanału należy zapoznać się z sekcją AKTYWNOŚĆ oraz zgłosić chęć poprzez utworzony kanał do animatora (w sekcji AKTYWNOŚĆ więcej szczegółów).

3) Przypominamy, że uzasadnione nieobecności za miesiąc kwiecień należy usprawiedliwiać do końca miesiąca – tj. piątku 30 kwietnia.

4) W przyszłym tygodniu rozpoczynamy miesiąc MAJ. W naszym kościele nabożeństwa w tygodniu o godzinie 17:30, zaś w niedzielę o 16:00. W tym okresie każdy ministrant jest zobowiązany do zebrania min. 6 nabożeństw majowych.

5) Przypominamy, że zbiórka 1 maja nie odbędzie się. Najbliższa zbiórka odbędzie się 8 maja.

6) Przypominamy o dobrej tradycji – tj. o zamianach służb (szczególnie podczas weekendu majowego). Jeśli ktoś ma w planach wyjazd do rodziny i nie może być na swojej służbie to powinien zamienić się z innym ministrantem. Jest to wyraz naszej solidarności ministranckiej. Jeśli istnieje taka potrzeba, to bracia mogą zamienić się z jednym ministrantem. Prosimy, aby zgłaszać każdą zamianę poprzez sms na tablet ministrancki (+48 693 687 553) bądź sms do księdza Opiekuna.

7) Od maja rozpoczynamy Msze Święte ku czci Matki Boskiej Fatimskiej o godzinie 20:00. Na najbliższą mszę 13 maja obowiązkowo przychodzą grupa: I, III oraz V.

Króluj nam Chryste!