COROCZNA PIELGRZYMKA MINISTRANTÓW NASZEJ ARCHIDIECEZJI DO KATEDRY! – informacje o wyjeździe 🚆🔜

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Szanowni Rodzice!

Już 31 sierpnia w Katedrze Chrystusa Króla odbędzie się coroczna powakacyjna pielgrzymka ministrantów. Również i my chcemy brać udział w tym wydarzeniu. Wyjazd dla ministrantów jest obowiązkowy (finansowany z kasy ministranckiej), jednak dopuszczamy możliwość, że ktoś w tym dniu nie będzie mógł z nami pielgrzymować do Katedry. Dlatego prosimy, aby do soboty wieczora (27 sierpnia) wypełnić formularz dotyczący uczestnictwa w pielgrzymce. Dzięki temu, będziemy wiedzieli ilu ministrantów będzie pielgrzymować, co usprawni nam organizację wyjazdu.

FORMULARZ POTWIERDZENIA UDZIAŁU W PIELGRZYMCE MINISTRANTÓW DO KATEDRY – 31.08.2022 r. (ŚRODA)Godzina zbiórki: 8:30 na przystanku kolejowym w Chełmie Śląski

Planowane atrakcje:
– Katedra Chrystusa Króla (w tym atrakcje przygotowane przez DMAK)
– niespodzianka
– fast food (zakup we własnym zakresie)

Godzina planowanego powrotu: zostanie podana w późniejszym czasie

Podczas pielgrzymki będzie możliwość uczestnictwa w losowaniu, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Każdy ministrant otrzyma Małego Gościa (z kuponem loteryjnym), który zostanie ufundowany z kasy ministranckiej. Dodatkowo ministranci będą mogli zrobić zakupy w księgarni św. Jacka (zaopatrzenie we własnym zakresie). Każde wydane 5 zł to jeden los, który umożliwia udział w losowaniach nagród ufundowanych przez wspomnianą księgarnię.

Na miejsce zbiórki każda osoba niepełnoletnia jest zobowiązana do przyniesienia zgody rodzica/opiekuna – bez dostarczonej zgody wyjazd ministranta JEST NIEMOŻLIWY!

Ponadto, każdy ministrant zabiera ze sobą legitymację szkolną – dzięki temu zakupione bilety z kasy ministranckiej BĘDĄ ZNACZNIE TAŃSZE – co umożliwi zaoszczędzenie środków, które można będzie wykorzystać podczas kolejnych wyjazdów.

Wzór zgody do pobrania w formacie .pdf

Króluj nam Chryste!