FESTYN MINISTRANCKI JUŻ ZA KILKA DNI! 🌭🍭

Szczęść Boże!
Szanowni Rodzice!
Drodzy Ministranci!

Już w najbliższą sobotę 20 sierpnia zgodnie z planem zostanie zorganizowany Festyn Ministrancki połączony z Grą Terenową, dlatego chcielibyśmy przypomnieć o najważniejszych informacjach związanych z jego przebiegiem.

PLAN WYDARZENIA:
13:35 – punktualne stawienie się na placu farskim zgłoszonych drużyn
14:00 – rozpoczęcie Rodzinnej Gry Terenowej
15:30 – oficjalne rozpoczęcie Festynu Ministranckiego

UWAGA!
Ministranci, którzy są wyznaczeni w tym dniu na wieczorną służbę zostają z niej zwolnieni.

Poniżej załączamy również regulamin Gry Terenowej – każdy uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się z nim przed rozpoczęciem rywalizacji. Zawiera on opisane najważniejsze kwestie dot. przebiegu, organizacji itd. W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić uwagę na najważniejsze z naszej perspektywy kwestie:

a) Gra odbędzie się zależnie od warunków pogodowych. W przypadku odwołania gry uczestnicy zostaną poinformowani sms’owo. Jeśli nie otrzymacie SMS’a to znaczy, że gra odbywa się normalnie.

b) Zachęcamy do zaopatrzenia się w ubiór odpowiadający do panujących warunków pogodowych – na ten moment możemy się spodziewać przelotnych opadów/bezchmurnego nieba (w zależności od źródła pogody)

c) Wszystkie drużyny muszą zjawić się przynajmniej 20 minut przed rozpoczęciem gry terenowej. Zalecamy, aby zjawić się na placu farskim już wcześniej, najlepiej 25 minut przed grą – każdy uczestnik będzie podpisywał regulamin, zostaną ostatecznie podzielone i zapisane drużyny (może zająć to chwilę 🙃)

d) Gra odbywa się pieszo, dlatego nie potrzebne są rowery, rolki itd. – inaczej niż w przypadku gry organizowanej dwa lata temu.

Regulamin gry terenowej w formacie .pdf

Króluj nam Chryste!