Garść informacji, kolejna konkurencja…

Drodzy Ministranci!
Szanowni Rodzice!

Serdecznie dziękujemy za waszą aktywność w zakończonej już konkurencji minecraft, jednocześnie informujemy, że serwer pozostaje wciąż otwarty, aż do 2 lipca (momentu wygaśnięcia zakupionej przez nas licencji) – codziennie 24h na dobę. Dziękujemy również za nadesłane przez Was prace plastyczne.

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nową konkurencję – Poszukiwanie haseł. Wszystkie potrzebne informacje w zakładce “Poszukiwanie hasła!” – Info o konkurencji. Zapraszamy do śledzenia jej i bieżącego poszukiwania literek. 

Przypominamy o wypełnianiu przez rodziców formularzy dot. służby oraz wysyłania oświadczeń drogą elektroniczną. Jeszcze raz apelujemy o podjęcie decyzji w sprawie formy wypłaty zaliczki za rekolekcje. Szczegóły w poprzednim SMS – ie.

Już w sobotę 6 czerwca o godzinie 11:00 pierwsza zbiórka po długiej przerwie. Będzie ona miała miejsce w dużej sali na organistówce (obowiązkowo wymagane maseczki, oświadczenie rodziców przesłane wcześniej drogą mailową: ministrancichelm@gmail.com oraz uprzednio wypełniony formularz przez rodzica). Tego samego dnia po mszy świętej wieczornej (19:00) zapraszamy rodziców na spotkanie, na którym będziemy poruszać nadzwyczajnie ważne rzeczy i zasady nas obowiązujące. Spotkanie rodziców odbędzie się w kościele z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. Bardzo prosimy o Waszą obecność oraz potraktowanie spotkania jako szczególnie ważne.

Króluj nam Chryste!