Garść ważnych informacji…

Szczęść Boże!

Do wieczora niedzieli (26.01) przyjmujemy jeszcze zapisy na rekolekcje wakacyjne. Wystarczy do tego czasu zgłosić swoją chęć wyjazdu do animatora lub księdza opiekuna i czym prędzej dostarczyć kartę rekolekcyjną. Wzór karty dostępny jest poniżej do pobrania.

Już 31 stycznia urodziny obchodzi ks. Proboszcz – Piotr Guzy. Msza w jego intencji o godzinie 18 – obecność OBOWIĄZKOWA

Serdecznie zapraszamy na pierwszą zbiórkę po feriach, która będzie miała miejsce w sobotę 15 lutego o godzinie 10 w salce na organistówce. Zostaną na niej wręczone wynagrodzenia po kolędowe dla ministrantów młodszych. Ministranci starsi będą mogli odebrać je na spotkaniu, które odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godzinie 19 w salce obok probostwa. 

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Na najbliższej zbiórce zostaną wręczone nagrody w ramach MINISTRANTA MIESIĄCA LISTOPADA 2019. Natomiast 9 najlepszych MINISTRANTÓW MIESIĄCA GRUDNIA 2019 zapraszamy na wyjazd na Lodowisko. Termin wyjazdu zostanie podany w najbliższym czasie.

Informujemy, że najbliższe nagrody w miesiącu STYCZEŃ oraz w okresie FERII zostają połączone w ramach jednego wyjazdu, który odbędzie się w lutym. Dlatego postanowiliśmy, że wszystkie punkty uzyskane przez ministrantów młodszych w ferie mają podwójną wartość (obecność obowiązkowa: 4p, dodatkowa: 6p). Punkty za nieobecność wpisywane są tylko jeden raz (nadal: -5p).

16 lutego o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców, których synowie wyjeżdżają na rekolekcje wakacyjne. Bardzo prosimy o obecność na tym spotkaniu i wpłacenie zaliczki w wysokości 150zł. 

Króluj nam Chryste!