HARMONOGRAM ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH 2022/2023 📅

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!

Już tylko trzy dni dzielą nas od przyjścia Chrystusa podczas Świąt Bożego Narodzenia, dlatego czym prędzej przychodzimy z ważnymi informacjami dla naszej wspólnoty.

1) Na początku chcielibyśmy podziękować Wam drodzy rodzice i ministranci za mobilizację w wypełnianiu formularza – wiemy dobrze, że czasu na wyznaczenie kolęd było bardzo mało, ale już dzisiaj prezentujemy wam harmonogram kolęd (został on stworzony na podstawie przesłanych przez Was formularzy). Prosimy zapoznać się z harmonogramem oraz zasadami kolędowymi – zasady będą podpisywane w każdym dniu kolędy przez każdego ministranta oraz organistę, którzy się na nią udają. Uczestnictwo w kolędach oznacza akceptację regulaminu w całości. 

Plan kolęd w formacie .pdf

2) Prosimy organistów o przynoszenie zebranych pieniędzy z kolędy w opisanych kopertach [Imię i nazwisko, dzień, numer trasy oraz zebrana kwota] osobiście do ks. Wikarego najprędzej jak to możliwe, tj. przypadająca następna niedziela po odwiedzinach duszpasterskich lub od razu przed następną kolędą. Każda koperta powinna zawierać tylko jedną trasę – nie łączymy zebranych pieniędzy z różnych dni ani tras!

3) Przypominamy, że do piątku 23 grudnia jest czas na wypełnienie formularza dotyczącego służby podczas ferii zimowych (tj. od 14 do 29 stycznia 2023). 

PLAN SŁUŻB W OKRESIE FERII 2023 – FORMULARZ


4) Poniżej przypominamy również podział funkcji na Pasterkę.


Króluj nam Chryste!