INFORMACJE PRZED ODPUSTEM PARAFIALNYM! 🎈

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Szanowni Rodzice!

1) W najbliższą sobotę 11 czerwca o godzinie 10:00 odbędzie się zbiórka ministrancka w małej salce na organistówce. Prosimy o obecność wszystkich ministrantów!

2) Przypominamy rodzicom/dziadkom, którzy zadeklarowali się do upieczenia ciasta o ich dostarczenie na SALKĘ OBOK PROBOSTWA na godzinę 16:00 w sobotę (tutaj zmiana miejsca krojenia ciast, ponieważ w tym czasie będzie przygotowana organistówka przed wyborami do Rady Parafialnej). Przypominamy również rodzicom, którzy zadeklarowali swoją pomoc w krojeniu ciast.

3) Przypominamy, że w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej chłopcy służą na dwóch mszach w tym dniu: swojej wyznaczonej oraz Uroczystej Sumie o godzinie 11. Prosimy o mobilizację, aby na żadnej mszy nie zabrakło ministranta.

4) Również w niedzielę 12 czerwca odbędą się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Głosować może każdy pełnoletni parafianin po każdej Mszy Świętej w sali na organistówce. Na otrzymanej karcie do głosowania będzie można postawić dwukrotnie znak „X”, przy dwóch wybranych kandydatach.

Wśród kandydatów znaleźli się również nasi animatorzy: BARTOSZ KULIK, KAROL KARWATH oraz WOJCIECH KRÓL.

Więcej informacji o naszych MINISTRANCKICH KANDYDATACH…

Chcielibyśmy w ich imieniu poprosić Was o oddanie na wybranych dwóch z nich swoich głosów. Jest to o tyle ważne, iż po dostaniu się przynajmniej jednego z nich w znacznym stopniu ułatwiony będzie kontakt między Radą Duszpasterską, a wspólnotą ministrantów. W imieniu animatorów dziękujemy już teraz za okazane zaufanie.

Zachęcamy również do namawiania do głosowania wśród waszych rodzin – im większa będzie mobilizacja, tym większa szansa na sukces w wyborach!

Króluj nam Chryste!