Informacje przed wspomnieniem świętego Tarsycjusza

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Drodzy Rodzice!

Już w sobotę obchody wspomnienia świętego Tarsycjusza – patrona ministrantów. Z tego powodu przypominamy tutaj co czeka nas w najbliższym czasie. 🔜

1) W najbliższą sobotę nie odbędzie się zbiórka o godzinie 10:00. Wszystkich chłopców zapraszamy na Mszę Świętą sprawowaną w intencji ministrantów oraz ich rodziców (zachęcamy, aby odrobinę wcześniej niż zwykle przyjść do zakrystii).

2) Na Uroczystej Eucharystii o godzinie 15:00, część z nas będzie miało przydzielone funkcje, tak jak w przypadku innych Uroczystości. Rozpiska ów funkcji dostępna jest poniżej. Chcielibyśmy, aby dary do ołtarza przynieśli rodzice ministrantów, dlatego też jeśli ktoś z Państwa wyraził taką chęć, to prosimy dać znać an. Bartkowi Kulikowi.

3) Rodziców i dziadków, którzy zadeklarowali upieczenie ciasta prosimy o dostarczenie podpisanych blach do małej salki na organistówkę w sobotę o godzinie 10:00. Jeśli któraś z mam chciałaby pomóc w krojeniu ciast, to prosimy o przyniesienie ze sobą noża.

4) Przypominamy, że biesiada może potrwać do godziny 20:00. Po zakończonej uroczystości będziemy sprzątać Organistówkę. Wszystkich chętnych rodziców pozostających do końca, również prosimy (jeśli to możliwe) o pomoc w uprzątnięciu organistówki.

Króluj nam Chryste!