Już czerwiec, a więc wakacje coraz bliżej…

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Drodzy Rodzice!

1) Na wstępie pragniemy podziękować Wam – Drodzy Rodzice za pomoc w organizacji Ministranckiego Sztandu. Dziękujemy za każde upieczone ciasto, które po sprzedaży wsparło wspólnotę ministrantów, a wszystkim Ministrantom chcemy podziękować za służbę i asystę podczas minionych uroczystości. Każda Wasza obecność była pięknym świadectwem sumiennej służby. 

2) Od czerwca wracamy do prowadzenia stacjonarnych zbiórek. Na pierwszą stacjonarną zbiórkę zapraszamy wszystkich ministrantów w sobotę 12 czerwca o godzinie 10:00. Gromadzimy się przed organistówką. Kolejna zbiórka odbędzie się 19 czerwca w kościele. Będzie to ostatnia zbiórka przed wakacjami.

3) W najbliższą niedzielę (13 czerwca) o godzinie 20:00 Msza Święta Fatimska. Obowiązkowo służą na niej grupy: II, IV oraz VI.

4) Wszystkie osoby, które zapisały się na wyjazd do Sandomierza w dniach 20-22.08.2021 (piątek-niedziela), a nie dokonały wpłaty zaliczki w wysokości 200 zł prosimy o uiszczenie jej w najszybszym terminie, ponieważ miejsca zostały już zarezerwowane. Poniżej znajdują się zaktualizowane i ostateczne ceny, dlatego do 25 czerwca prosimy o wpłatę drugiej raty wynoszącej odpowiednio 100 zł, 150 zł, 180 zł. Zaktualizowany plan wyjazdu oraz szczegółowe informacje zostaną podane w późniejszym terminie.

OŚRODEK, W KTÓRYM BĘDZIEMY NOCOWAĆ

Ostateczne ceny wyjazdu wynoszą odpowiednio:
MINISTRANT – 300 zł
RODZEŃSTWO – 350 zł
RODZICE/OSOBY DOROSŁE – 380 zł

5) Zachęcamy wszystkich do wypełnienia ankiety podsumowującej rok formacyjny (na naszej stronie internetowej w zakładce “SŁUŻBA” → “PODSUMOWANIE ROKU FORMACYJNEGO 2020/2021”). Ankieta ta jest anonimowa i odpowiednio rozdzielona na trzy kategorie: ministranci, rodzice/opiekunowie prawni, odwiedzający stronę ministrancką. 

Króluj nam Chryste!