JUŻ NIEBAWEM PAN SIĘ NARODZI – POŚPIESZMY PRZYWITAĆ CHRYSTUSA! ✨💫

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Szanowni Rodzice!

Już niebawem okres Bożego Narodzenia, a co wiąże się z tym – okres odwiedzin duszpasterskich w Chełmskich domach. Stąd informujemy co czeka nas w najbliższym czasie.

1) W dniu dzisiejszym pojawiła się rozpiska odwiedzin duszpasterskich w naszej parafii. Z racji, że jest ona dostępna dopiero od dzisiaj, w tym roku będziemy kolędy wyznaczać inaczej niż dotychczas.
Poniżej znajduje się formularz – prosimy o dokładne jego uzupełnienie maksymalnie do środy 21 grudnia do godziny 15:00 (przed uzupełnianiem prosimy o przeczytanie całego wpisu).
W przypadku niejasności z formularzem prosimy o kontakt z księdzem Opiekunem bądź an. Bartoszem Kulikiem. Na podstawie tego formularza zostanie utworzony harmonogram kolęd.

FORMULARZ DOT. ORGANIZACJI ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH 2022/2023


2) Poniżej znajdują się rozpiski ilości kolęd (rozpiska dla ministrantów oraz starszych – tzw. organistów) – oznacza ona ilość kolęd na jaką udaje się dany ministrant (ilość oparta jest na statystykach punktacji elektronicznej Tarsycjusz na podstawie służby od 01.01.2022 do 17.12.2022, g. 12:00). Prosimy o zapoznanie się z rozpiską.

Prosimy Was Drodzy Rodzice, aby pozwolić synom iść na kolędy, ponieważ pracowali oni na nie przez cały rok.

ROZPISKA ILOŚCI KOLĘD DLA MINISTRANTÓW


ROZPISKA ILOŚCI KOLĘD DLA ORGANISTÓW3) Ze względu na niemożność zorganizowania spotkania przed kolędowego, poniżej znajduje się zbiór zasad kolędowych – prosimy, aby się z nimi zapoznać. Będzie on do podpisania w dniu kolędy przez każdego ministranta i organistę, który się na nią udaje.

ZASADY KOLĘDOWE 2022.pdf

4) Przypominamy o uzupełnianiu formularza ferii – prosimy, aby to uczynić maksymalnie do piątku 23 grudnia. Zachęcamy jednak, aby nie odkładać tego na później i wysłać formularz najszybciej jak to możliwe.

PLAN SŁUŻB W OKRESIE FERII 2023 – FORMULARZ


5) Poniżej przedstawiamy rozpiskę funkcji na Uroczystą Pasterkę – prosimy, aby się z nimi zapoznać.
Króluj nam Chryste!