„Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba sobie uświadamiać, aby móc je urzeczywistniać. „

Szczęść Boże!
Drodzy Rodzice!
Drodzy Ministranci!

W najbliższą sobotę tj. 22.01 w naszej parafii odbędzie się dekanalny turniej piłkarski. W tym dniu nie będzie tradycyjnej zbiórki. Ze względu na panujące obostrzenia odbędzie się on bez udziału kibiców, jednak osoby zainteresowane mogą śledzić poczynania naszych ministrantów poprzez Fanpage ministrancki “Chełmscy Ministranci”.

Przed turniejem nie będzie już treningu. Składy są w trakcie dyskusji, ogłoszone zostaną w piątek 21 stycznia w wiadomości prywatnej do każdego powołanego ministranta. Każdy powołany niepełnoletni ministrant jest zobowiązany dostarczyć do biura zawodów (duża sala na organistówce) zgodę rodzica/opiekuna oraz legitymację na godzinę 8:00. Wszystkie podstawowe informacje oraz zasady gry znajdują się w regulaminie, z którym wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z nim.
Zalecamy zabranie ze sobą spodni dresowych oraz bluzy, ponieważ ministranci będą zmuszeni co mecz przechodzić z organistówki na halę (względy sanitarne).

Regulamin turnieju w formacie .pdf

Zgoda rodziców w formacie .pdf

Króluj nam Chryste!


fot. Diecezjalny Turniej Piłkarski, październik 2019