Koniec wakacji i ogłoszenia…

Szczęść Boże!
30 sierpnia całą wspólnotą wyjeżdżamy wraz z nowym wikarym – księdzem Markiem Urbankiem na pielgrzymkę do katedry Chrystusa Króla, która jednocześnie będzie pierwszą zbiórką po wakacjach i okazją do podziękowania Bogu za owocnie spędzone wakacje:

1) Zbiórka 8.40 -> wyjazd 9:00 -> powrót ok. 16:00

2) W załączniku dostępny jest wzór zgody do wypełnienia przez rodziców – przynosimy ją do pana Kościelnego do najbliższej niedzieli (25.08). Jeżeli nie może ktoś dostarczyć zgody do niedzieli, a będzie jechał z nami na pielgrzymkę – proszony jest o poinformowanie animatora, że zgodę przyniesie dopiero na wyjazd.

3) Na wyjazd zabieramy stroje liturgiczne w kolorze czerwonym oraz koszulki z rekolekcji w dowolnym kolorze (żółty/turkusowy/granatowy). Osoby, które nie były na rekolekcjach wakacyjnych proszone są o pożyczenie koszulki od kolegi ministranta, tak aby każdy ministrant miał na wyjazd ubraną koszulkę ministrancką.  

4) Będzie możliwość uczestnictwa w losowaniu, w którym do wygrania jak co roku atrakcyjne nagrody. W tym celu należy kupić Gościa Niedzielnego, aby brać udział w losowaniu tabletu lub zakupić rzeczy za min. 5zł w księgarni św. Jacka i brać udział w losowaniu roweru.

Króluj nam Chryste!