Listy dla rodziców, zbiórka kolędowa…

Szczęść Boże!

Na ostatniej zbiórce zostały wręczone obecnym ministrantom listy dla rodziców. Zawarte tam są informacje na temat rekolekcji wakacyjnych, które będą odbywać się w terminie 27.07.2020-03.08.2020 w Radomyślu nad Sanem koło Sandomierza.
http://augustianum-radomysl.pl/
Prosimy o rozeznanie chęci wyjazdu i doniesienie zgody opiekuna do końca Grudnia do księdza Wikarego. Informujemy także, że przewidywany koszt wyjazdu wynosi 600zł. Ponadto, co ważne dla bezpieczeństwa – wyjazd BĘDZIE ZGŁOSZONY DO KURATORIUM.

Już w sobotę 14 grudnia w ramach zbiórki o godzinie 10 odbędzie się spotkanie, na którym wypiszemy kolędy dla ministrantów (do I klasy liceum – po 8 klasie Szkoły Podstawowej). Prosimy o przybycie i zapoznanie się wcześniej z planem kolęd, który już niebawem pojawi się na stronie internetowej. Informujemy także że ilość kolęd zostanie wyznaczona według systemu bazującego na punktacji od STYCZNIA do LISTOPADA.
Zaś w niedzielę 15 grudnia po wieczornej mszy świętej na salce obok probostwa odbędzie się spotkanie dla pisarzy (od I klasy liceum – po Gimnazjum).

W zakładce służba znajduje się plan na święta. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z planem i w przypadku niemożności o zamianę. Jest to szczególnie ważne, ponieważ zazwyczaj wcześniej już wiemy czy będziemy na miejscu w święta.

O północy z 24 na 25 grudnia jak co roku Pasterka – obowiązkowa dla ministrantów od 8 klasy. Jednak zaproszeni są wszyscy, którzy będą w tym czasie w Chełmie.

W zakładce „PUNKTACJA” dostępna jest lista ASÓW w miesiącu LISTOPAD 2019.
Gorąco zapraszamy do zapoznania się z nią!

Króluj nam Chryste!