MAMY NOWYCH ANIMATORÓW!

Szczęść Boże!
W sobotę 16 listopada w Krypcie Katedry Chrystusa Króla w Katowicach trzech naszych ministrantów po rocznym okresie próby, z rąk abp. Wiktora Skworca zostali ustanowieni animatorami. Na znak tego otrzymali krzyże, które mają im stale przypominać o umacnianiu więzi z Chrystusem. Animatorami zostali ustanowieni: Bartosz Kulik, Dominik Ziajka oraz Karol Pitera.
Serdecznie im gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji posługi animatora, pamiętając o nich w modlitwie. Poniżej załączamy kilka zdjęć oraz linki do relacji z tego wydarzenia.

https://katowice.gosc.pl/doc/5986205.Abp-Wiktor-Skworc-do-ministrantow-Kosciol-ma-do-was-zaufanie

Już w sobotę 23 listopada w naszej wspólnocie przeżywać będziemy wspomnienie św. Tarsycjusza – patrona ministrantów. O godzinie 10 obowiązkowa próba dla WSZYSTKICH MINISTRANTÓW.  O 16 gromadzimy się na Eucharystii sprawowanej w intencji ministrantów, a po niej zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami i rodzeństwem na agapę do sali na organistówce. W zakrystii znajduje się lista rodziców, którzy wyrażają chęć przy pomocy w organizacji tego wydarzenia. Niebawem również pojawi się informacja w wiadomości SMS, w której zostanie podana godzina przygotowania sali na organistówce oraz dostarczenia ciast i kanapek.