MIESIĄC MAJ TUŻ TUŻ…

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Szanowni Rodzice!

1) Już jutro rozpoczynamy miesiąc maj, prosimy więc o sumienną służbę podczas weekendu majowego oraz przypominamy, że każdy ministrant zobowiązany jest do obecności na 6 nabożeństwach majowych w całym miesiącu.

2) Jutro o godzinie 11.00 przeżywać będziemy Uroczystość Wczesnej Komunii Świętej – służąca na niej grupa IV ze względu na wcześniejszą procesję z placu farskiego najpóźniej jest w zakrystii o godzinie 10:15. Podobna sytuacja będzie miała miejsce w niedzielę 8 maja i dotyczyć będzie grupy II.

3) W sobotę 7 maja zbiórka nie odbędzie się. W tym dniu reprezentacja, której skład zostanie przesłany w wiadomości SMS udaje się na TURNIEJ TOWARZYSKI O PUCHAR FARORZA NIEDOBCZYCE 2022. Udział weźmiemy tylko w kategorii MINISTRANT ze względu na brak chętnych do gry w kategorii OPEN. Poniżej załączamy wszelkie pliki potrzebne do udziału (informacja o tym co trzeba donieść, pojawi się po ustaleniu składu).

REGULAMIN TURNIEJU TOWARZYSKIEGO O PUCHAR FARORZA NIEDOBCZYCE 2022

TURNIEJ TOWARZYSKI O PUCHAR FARORZA NIEDOBCZYCE 2022 – ZGODA RODZICÓW

4) Przypominamy, że  ze względu na brak chętnych nasze rekolekcje wakacyjne zostają odwołane. W zamian w tym terminie odbędzie się inny wyjazd (prawdopodobnie jednodniowy), szczegóły zostaną podane w późniejszym czasie.

5) 16 maja o godzinie 16:00 w naszej parafii zostanie udzielony sakrament bierzmowania tegorocznym ósmoklasistom naszej parafii. Już teraz informujemy, że służba na tej mszy będzie obowiązkowa dla wszystkich ministrantów. Prosimy o zarezerwowanie czasu. 

Króluj nam Chryste!