„Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali. […] Każdy z was znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte. Jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić. Jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć.”

Szczęść Boże!
Drodzy Rodzice!
Drodzy Ministranci!

1) Ze względu na wprowadzenie edukacji zdalnej podjęliśmy decyzję o zawieszeniu zbiórek stacjonarnych. Zbiórki podobnie jak w poprzednich okresach zdalnych odbywać się będą online o godzinie 10:00 na ministranckim serwerze Discord (link poniżej).

SERWER MINISTRANCKI NA PLATFORMIE DISCORD

2) Jak informowaliśmy w poprzednim poście chcielibyśmy ułożyć plan służby na ferie. Ze względu na brak możliwości dostarczenia informacji stacjonarnie prosimy, aby do soboty 29 stycznia godz. 19:00 przesłać znajdujący się poniżej formularz. Na podstawie przesłanych informacji zostanie ułożony plan obowiązujący od 14 do 27 lutego.

PLAN SŁUŻB W OKRESIE FERII – FORMULARZ

3) Przypominamy, że w poniedziałek 31 stycznia swoje urodziny obchodził będzie ksiądz Proboszcz. O godzinie 18:00 uroczysta Msza Św. w Jego intencji. W poprzednim poście znajduje się podział funkcji na to wydarzenie. Jednak wszystkich pozostałych ministrantów również zachęcamy do uczestnictwa w tej Eucharystii.

4) Prosimy, aby stroje sportowe pozostawić na razie w domu. Zebrane zostaną przy najbliższej stacjonarnej okazji.

Króluj nam Chryste!