Nowości

Kilka informacji dla rodziców:

  1. Służba na sobotnich ślubach i mszach będzie wciągnięta w grafik grup. Będzie to bardziej sprawiedliwy podział i mamy nadzieję – bardziej efektowny. Plan będzie podawany na cały miesiąc, dlatego bardzo prosimy o zapoznanie się z nim i zaplanowanie tego czasu. Gdyby syn nie mógł służyć, prosimy o dokonanie zamiany.
  2. https://ministranci-chelmslaski.pl/sluzba/ 
  3. W sobotę 21 października będzie miał miejsce Ministrancki Turniej Piłkarski Dekanatu LĘDZINY. Zawody będą rozgrywane na hali gimnazjum. Początek o godz. 9.00. Zapraszamy do wspierania dopingiem naszych ministrantów. 
  4. Od 10 do 12 listopada w naszej parafii będzie miała miejsce wizytacja kanoniczna. W piątek 10.11 wszyscy służą na mszy z udzielaniem bierzmowania o godz. 18.00. W sobotę zbiórka, podczas której będzie spotkanie z biskupem. W niedzielę wszyscy służą na sumie – godzina zostanie podana.
  5. W sobotę 25 listopada odbędą się obchodu ku czci patrona ministrantów – św. Tarsycjusza. Zapraszamy wszystkich rodziców, rodzeństwo i dziadków, krewnych i znajomy na mszę o godz. 16.00. Po niej dla ministrantów i rodziców przyjęcie. Odbędzie się ono w sali przy Fawencie. Prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu sali oraz jej sprzątaniu po uroczystości. Można też upiec ciasto lub zrobić kanapki.  Ksiądz Wikary skontaktuje się z Wami, celem uzgodnienia szczegółów.
  6. W dniach 1-8 sierpnia 2018 roku chcemy wyjechać całą wspólnotą na rekolekcje ministranckie. Będą one zorganizowane w Polsce. Szczegóły zostaną podane do końca roku.