O akcji…

“Ministranci – bądźmy razem”
to akcja, której organizatorem jest Wspólnota Ministrantów Parafii Trójcy Przenajświętszej w Chełmie Śląskim. Skierowana jest ona dla wszystkich ministrantów, którzy służą na terenie naszej parafii oraz w momencie rozpoczęcia akcji (2 maja 2020) mają maksymalnie 15 lat rocznikowo (8 klasa).


Celem akcji jest po prostu “bycie razem”. Od marca służba w naszej wspólnocie przez pandemię COVID-19 odwróciła się do góry nogami. Chcemy, aby ten czas był okazją i szansą, w której jako wspólnota, będziemy się wspierać i spędzać wspólnie czas. 

Animatorzy z księdzem Opiekunem przygotowali tą niecodzienną akcję podczas której w konkurencjach będą się ze sobą zmierzać ministranci.
Każdy etap jest punktowany, jednak dopiero na koniec edycji okazuje się kto wygrywa, dlatego trzeba walczyć do końca. Na najlepszych czekają nagrody w postaci bonów, które przesyłane są zwycięzcom drogą elektroniczną.
Nie należy zapomnieć, że ta “walka” to zwyczajnie dobra zabawa i okazja do spędzenia czasu w gronie ministranckim. 

Oprócz wielu konkurencji animatorzy będą starać się także przygotować atrakcje pozakonkursowe. Już dziś zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w nich.

EDYCJA PIERWSZA