Ogłoszenia na początek 2022 roku…

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!

Początek roku kalendarzowego niesie dla naszej wspólnoty wiele istotnych spraw:

1) W czwartek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu obowiązuje plan niedzielny.

2) W piątek 7 stycznia o godzinie 19:00 sprawowana będzie comiesięczna Msza Święta w intencji młodzieży naszej parafii. Przypominamy, że jest ona obowiązkowa dla klas 7 i 8 szkoły podstawowej.

3) W sobotę 8 stycznia nie odbędzie się tradycyjna zbiórka o godzinie 10:00. Jednak w tym dniu zapraszamy ministrantów wyznaczonych do śpiewania i czytania na próbę generalną do kościoła (na chórze) na godzinę 12:00. Prosimy zarezerwować sobie czas przynajmniej do godziny 14:00. Pod wpisem znajduje się dokładna rozpiska ministrantów na kolędowanie.

4) Najbliższe treningi odbędą się w soboty: 8 oraz 15 stycznia od godziny 19 do 21 na hali przy SP2 (ul. Śląska). Godziny treningów zostały ułożone tak, aby nie kolidowały z Mszą Świętą wieczorną, dlatego prosimy, aby wyznaczeni ministranci uczęszczali na mszę, a następnie prosto po niej na trening.

5) W niedzielę 9 stycznia o godzinie 18:00 w naszym parafialnym kościele odbędzie się wyczekiwane MINISTRANCKIE KOLĘDOWANIE. Już dzisiaj zapraszamy na nie wszystkich ministrantów, nawet tych którzy nie biorą w nim aktywnego udziału. Wszyscy ministranci ubrani w stroje liturgiczne gromadzą się już o godzinie 17:40 w zakrystii.
Zachęcamy do obserwowania wydarzenia na socialmediach ministranckich.

6) W przyszłą sobotę 15 stycznia w ramach zbiórki wybieramy się na diecezjalne kolędowanie do Panewnik. Szczegółowe informacje zostaną podane w przyszłym tygodniu. Już teraz prosimy, aby zarezerwować sobie czas w tym dniu.

7) W sobotę 22 stycznia rozegrany zostanie dekanalny turniej w piłkę nożną. W tym dniu nie będzie zbiórki.

Króluj nam Chryste!