Ogłoszenia śródwakacyjne…

Szczęść Boże!
Jesteśmy już na półmetku wakacji, dlatego przybywamy do Was z kilkoma ogłoszeniami oraz przypomnieniem dot. służby.

1) Już 20 sierpnia odbędzie się spotkanie dla ministrantów starszych (obowiązkowe dla ministrantów, od pierwszej klasy liceum – rocznik 2005 i starsi). Spotkanie odbędzie się o godzinie 18 w dużej sali na organistówce.

2) Przypominamy, że na służbach obowiązują wytyczne dot. koronawirusa, a w nich m.in: obowiązkowe zasłanianie ust i nosa, noszenie rękawiczek w momencie pełnienia funkcji liturgicznych oraz zachowanie dystansu społecznego (1,5m). Pełne zasady służby w linku. Przede wszystkim dbajmy o swoje bezpieczeństwo oraz innych wiernych.

3) Przypominamy również o wpisywaniu punktów do systemu elektronicznej punktacji TARSYCJUSZ. Wpisuje je obecny na służbie starszy ministrant, a gdy go nie ma, zwracamy się do księdza. W innych przypadkach wpisuje najstarszy ministrant obecny na mszy. Osoba wpisująca punkty uwzględnia w punktacji wszystkich obecnych na mszy.

4) Prosimy o regularne sprawdzanie planu służb, a w sytuacji, kiedy nie możemy iść na służbę – o zamianę. Informacje o zamianie oraz inne istotne przez Was kwestie prosimy przesyłać sms’em na tablet ministrancki (693 687 553).

Króluj nam Chryste!