Okres adwentu, Plan służb na miesiąc GRUDZIEŃ 2022, Turniej Dekanatu Lędziny… 🕯️🗓️⚽️

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Szanowni Rodzice!

Czas końca roku jest zawsze dla naszej wspólnoty intensywny – obchody wspomnienia św. Tarsycjusza – patrona ministrantów, msze święte roratnie, a także zbliżający się okres Świąt Bożego Narodzenia – co wiąże się z odwiedzinami duszpasterskimi. Z powodu dużej ilości informacji, wpisy z aktualnościami będą pojawiały się częściej.

1) Chcielibyśmy na początku podziękować za udział w obchodach wspomnienia św. Tarsycjusza w minioną sobotę. Dziękujemy również rodzicom, którzy włączyli się w organizację wydarzenia poprzez upieczenie ciasta, bądź pomoc w posprzątaniu sali po skończonej biesiadzie.

2) Od poniedziałku w naszej parafii odprawiane są Msze Święte Roratnie. Będą one odprawiane przez cały okres Adwentu w:

  • poniedziałki, wtorki, środy, piątki o 6:30
  • czwartek o 17:00

Zachęcamy do uczestnictwa w nich – w ten sposób owocnie przygotujemy się do przeżycia Świąt Bożego Narodzenia.

3) Przypominamy, że w czwartek rozpoczyna się miesiąc grudzień, dlatego prosimy, aby maksymalnie do czwartku wieczora wysłać wszystkie usprawiedliwienia nieobecności Państwa synów za miesiąc listopad. Usprawiedliwienia prosimy wysyłać na tablet ministrancki (+48 530 264 771).

4) W pierwszy piątek miesiąca (4 grudnia) do naszej parafii przyjedzie abp. koadiutor Adrian Galbas, aby przeżyć wspólnie z nami mszę świętą roratnią o 6:30 (zachęcamy do uczestnictwa w tej mszy). Również w tym dniu odprawiona zostanie Msza Święta Młodzieżowa o godzinie 19:00 – jest ona obowiązkowa dla ministrantów z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej (jednak zachęcamy także innych ministrantów).

5) W zakładce służba pojawiły się rozpiski: planu służb sobotnich i niedzielnych w miesiącu GRUDZIEŃ 2022 – prosimy o zapoznanie się z nimi. W przypadku, kiedy dana służba nie będzie pasowała (w szczególności chodzi nam o okres świąt), prosimy o zamiany z wyprzedzeniem (wszelkie informacje o zamianach prosimy również kierować na tablet ministrancki).

6) W sobotę 10 grudnia w hali SP2 przy ulicy Śląskiej zostanie rozegrany Turniej Dekanatu Lędziny w piłkę nożną halową. Przypominamy, że do tego piątku trwają zgłoszenia drużyn do turnieju (szczegóły w regulaminie).
Poniżej znajdują się wszelkie potrzebne pliki:
Regulamin dekanalnego turnieju piłki nożnej halowej
Zgoda rodziców
Lista zapisowa

7) Informujemy, iż w zeszłym tygodniu zostały zakończone już prace związane z naprawami technicznymi na naszej stronie internetowej. Dzięki wprowadzonym zmianom nie powinny wyświetlać się już żadne reklamy itd. Gdyby takie problemy nadal występowały, to należy wyczyścić pliki cookies w Państwa przeglądarce [po wyczyszczeniu strona działa już prawidłowo 😇].

Króluj nam Chryste!