Ostatnie informacje przed wakacjami…

Szczęść Boże!
Drodzy Rodzice!
Drodzy Ministranci!

Rok formacyjny stopniowo dobiega końca, z tej okazji pragniemy podziękować wszystkim ministrantom za sumienną służbę w tym roku, a rodzicom za nieustanne przypominanie synom o tych służbach. Zanim jednak rozjedziemy się na wakacje, otrzymacie jeszcze kilka informacji:

1) W sobotę 26 czerwca zapraszamy wszystkich ministrantów obecnych w Chełmie na zbiórkę o charakterze sportowym. Prosimy, aby każdy był ubrany na sportowo i wziął ze sobą napój. Spotykamy się o godzinie 10:00 przy organistówce.

2) Najpóźniej do 25 czerwca prosimy przesyłać na tablet ministrancki (+48 693 687 553) usprawiedliwienia za miesiąc czerwiec.

3) Na ostatniej zbiórce rozdane zostały listy zawierające zaktualizowaną listę numerów telefonów do rodziców. Prosimy, aby korzystać z niej oraz w miarę możliwości jeżeli jakiś ministrant potrzebuje zamiany zamieniać się z nim. Osoby, które nie otrzymały listu, mogą go zabrać z zakrystii.

4) Przypominamy wszystkim osobom, które zapisały się na wyjazd do Sandomierza w dniach 20-22.08.2021 (piątek-niedziela), a nie dokonały wpłaty zaliczki w wysokości 200 zł prosimy o uiszczenie jej w najszybszym terminie, ponieważ miejsca zostały już zarezerwowane. Poniżej znajdują się zaktualizowane i ostateczne ceny, dlatego do 25 czerwca prosimy o wpłatę drugiej raty wynoszącej odpowiednio 100 zł, 150 zł, 180 zł. Zaktualizowany plan wyjazdu oraz szczegółowe informacje zostaną podane w późniejszym terminie.

OŚRODEK, W KTÓRYM BĘDZIEMY NOCOWAĆ

Ostateczne ceny wyjazdu wynoszą odpowiednio:
MINISTRANT – 300 zł
RODZEŃSTWO – 350 zł
RODZICE/OSOBY DOROSŁE – 380 zł

5) W zakładce „SŁUŻBA” znajduje się „Plan służby w okresie WAKACJI” – obowiązuje on od soboty 26 czerwca, aż do niedzieli 12 września.

Króluj nam Chryste!