Plan ferii, zbiórki, treningi, rekolekcje…

PLAN FERII

            W zakładce SŁUŻBA umieszczono plan służby na okres ferii. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z nim. Ferie to piękny czas, ale też trudny ze względu na liczne wyjazdy. Z tego względu prosimy o wyjątkową sumienność i odpowiedzialność szczególnie w pierwszym tygodniu ferii, gdy na miejscu zostaje nas dosłownie garstka.

            Należy wyszukać swoje nazwisko pod odpowiednią datą. Także plan niedzielny na 10.02 i 17.02 jest ułożony nazwiskami, a nie grupami. W niedzielę 24.02 służymy już według grup.

 

REKOLEKCJE WAKACYJNE

            Można już przynosić zgłoszenia na rekolekcje wakacyjne organizowane przez naszą parafię. Termin rekolekcji: 1-8.08.2019 r. Zapisy OSOBIŚCIE U OPIEKUNA do końca marca. Zachęcamy do licznego udziału. Plan oraz karty zgłoszeń (jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał) są dostępne u ks. Wikarego.

 

ZBIÓRKA

            W najbliższą sobotę (9.02) zapraszamy na zbiórkę na godz. 10.00. Przypominamy, że należy zapoznać się z pytaniami z gry „Poznajemy Rok Liturgiczny”. Zostaniemy podzieleni na drużyny, a zwycięzcy otrzymają upominki.

            W sobotę 16.02 ZBIÓRKI NIE MA. To jedyna sobota ferii bez naszego spotkania. W sobotę 23.02 zbiórka odbędzie się normalnie.

 

TRENINGI

            Przypominamy o treningach przed turniejem diecezjalnym. W najbliższą niedzielę (10.02) trening odwołany. Od kolejnej niedzieli (17.02) spotykamy się normalnie o 18.30.