Plan na ferie oraz ogłoszenia

  1. W sobotę (27.01) nie będzie zbiórki. Na godzinę 10.00 zapraszam do kościoła osoby wyznaczone do asysty na święcenia diakonatu. Odbędzie się próba razem z klerykami. Najbliższa zbiórka będzie miała miejsce w sobotę 10.02.
  2. W sobotę i niedzielę (27. i 28.01) służymy wg obecnego plany. W sobotę o 18.00 wypada na grupę III. Bardzo proszę, aby w ten weekend być na swoich mszach!!! OBOWIĄZKOWOŚĆ!!!
  3. Proszę o zapoznanie się z planem służb w okresie ferii oraz o ich BARDZO OBOWIĄZKOWE potraktowanie!!!  Link:                                                                                                                              https://ministranci-chelmslaski.pl/sluzba/
  4. Nagrody dla najlepszych ministrantów miesiąca grudnia i stycznia zostaną rozdane na zbiórce 10.02. Równocześnie ogłaszam konkurs na najlepszego ministranta ferii. Osoba, która uzbiera największą ilość punktów, wygra wizytę w tunelu aerodynamicznym w Katowicach 🙂
  5. Proszę się wzajemnie mobilizować i przypominać o służbach.
  6. Przypominam, że MINISTRANCI STARSI, powinni odnotowywać swoją obecność na mszach na planie z punktacją!!! Jak na razie czynią to nieliczni.
  7. W sobotę 24. lutego w naszej parafii będą miały miejsce święcenia diakonatu. Wszystko rozpocznie się o godzinie 930. Po uroczystościach wszyscy ministranci naszego dekanatu spotkają się z księdzem biskupem.
  8. Turniej archidiecezjalny w piłce nożnej dla rocznika 2002-2005 odbędzie się w Mysłowicach w sobotę 3. marca. W niedzielę (28.01) na 1830 zapraszam na halę na trening.