Plany, mistrzostwa, święcenia, paintball…

PLAN NIEDZIELNY

W zakładce SŁUŻBA jest już plan niedzielny na miesiąc maj. Znajdują się na nim również dodatkowe służby. Weekend majowy jest wolny od szkoły, dlatego prosimy ministrantów o samodzielne wpisanie się.

MISTRZOSTWA POLSKI

1. i 2. maja w Skierniewicach będą rozgrywane XIV Mistrzostwa Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej o Puchar „KnC”, w których Archidiecezję Katowicką będą reprezentować m.in. ministranci z Chełmu Śląskiego. Na naszym fanpage`u na Facebooku będzie prowadzona transmisja live. Zapraszamy do jej śledzenia, lajkowania, komentowania oraz wzajemnego informowania.

ZBIÓRKA

W sobotę 4. maja zbiórka o 10.00 na organistówce.

WYJAZD NA ŚWIĘCENIA

W sobotę 11. maja wszyscy wspólnie wyjeżdżamy do katowickiej katedry Chrystusa Króla na święcenia prezbiteratu (kapłańskie) diakona Jakuba Orzechowskiego, który pochodzi z naszej parafii. Zabieramy stroje liturgiczne koloru czerwonego. Być może uczestnictwo w tej pięknej liturgii pomoże komuś odkryć głos powołania do kapłaństwa.

PAINTBALL

W sobotę 25. maja wraz z naszymi ojcami lub starszymi braćmi wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Piekar Śląski oraz na paintball. Zgody będą do odebrania w zakrystii w najbliższą niedzielę. Wypełnione należy przynieść NAJPÓŹNIEJ w niedzielę 12. maja!!!!!!!!!!