Podsumowanie konkurencji „Poszukiwanie hasła!”, Kalambury, Plany wakacyjne, Aktualizacja planu…

Szczęść Boże!

Już dzisiaj ministranci, którzy uważnie zbierali litery mogą wysłać je poprzez formularz. Dla tych, którzy jeszcze nie zaangażowali się w konkurencję – nadal jest szansa na zdobycie punktów. Do jutra 23:59 jest czas jeszcze, aby poszukać liter (szczegóły w zakładce) i wysłać je poprzez formularz.

Przypominamy, że w sobotę 13.06 nie ma zbiórki. Widzimy się natomiast na kalamburach online o godzinie 16. Transmisję uruchomimy standardowo 20 minut wcześniej, aby rozpocząć konkurencje o czasie. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa 🙂 Najbliższa zbiórka odbędzie się 20 czerwca o godzinie 10 w salce na organistówce. Salka będzie otwarta już od godziny 9.30.

W zakładce służba pojawiły się zasady służby podczas epidemii. Prosimy o zapoznanie się z nimi.
Odnowiliśmy także podział grup i służbę w tygodniu. Prosimy aby się z nim zapoznać. Obowiązuje od soboty 13 czerwca br.

Nieuchronnie zbliża się już okres wakacji. Chcielibyśmy ustalić plany wakacyjne, z wyprzedzeniem, a jednocześnie z dozą bezpieczeństwa. Dlatego zwracamy się z prośbą do rodziców o wypełnienie planu wakacyjnego w postaci formularza najpóźniej do niedzieli 21 czerwca. Prosimy o sumienne wysyłanie planów – ułatwi nam to układanie ich. Jednocześnie wiemy, że z pewnością nie do końca znane są dokładne plany wakacyjne, jednak prosimy nawet, jeżeli są to tylko wstępne plany. 
Istnieje również możliwość wydrukowania wzoru, wypełnienia i przyniesienia go do zakrystii przez waszego syna 🙂

Życzymy powodzenia i do zobaczenia na kalamburach! 🙂
Króluj nam Chryste!