Powiadomienia ministranckie, plan służb tygodniowych, punktacja elektroniczna, zapisy na wyjazd do Wadowic

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Już jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny oraz formacyjny, dlatego przedstawiamy kilka informacji, które warto przypomnieć przy tej okazji.

1) Z racji rozpoczynającego się nowego roku formacyjnego prosimy o wypełnienie formularza elektronicznego znajdującego się na naszej stronie internetowej w zakładce FORMULARZ. Każdy rodzic ma obowiązek wypełnić plan do piątku 4 września. Ustalony plan nie jest ostateczny i będzie podlegał Waszej korekcie. Ułożony plan będzie obowiązywał od poniedziałku 7 września. Prosimy Was o pozostawienie swobody w ustalaniu planu, tak aby formularz zawierał przynajmniej dwa dni na poranną msze oraz dwa dni na wieczorną mszę. Pomoże to z pewnością przy samym ustalaniu planu.

2) Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki oraz częstej dezynfekcji rąk bądź noszeniu rękawiczek. Zasady te są w trosce o bezpieczeństwo własne i innych wiernych. Wszelkie niestosowanie się do zasad będzie egzekwowane.

3) Przypominamy o konieczności zamiany w przypadku, kiedy nie możesz służyć (zamieniamy się za pomocą z listy telefonów). Pamiętajcie, że być może sami kiedyś tej zamiany będziecie potrzebować. Po okresie wakacyjnym przywracamy punkty minusowe za brak obecności na służbie. Nieobecności usprawiedliwiamy za pomocą SMSa na tablet ministrancki (693 687 553), usprawiedliwienia przyjmowane są do ostatniego dnia miesiąca. Ministrant jest zobowiązany upomnieć się po każdej mszy świętej o wpisanie punktów.

4) Przypominamy o naszym Ministranckim Discordzie. Już teraz zapraszamy wszystkich ministrantów do instalowania aplikacji Discord i zalogowaniu się na nasz Ministrancki Serwer, ułatwia to kontakt z Wami, gdyż za każdym razem kiedy pojawi się nowy wpis na stronie internetowej przychodzi powiadomienie na kanał tekstowy 🚨 AKTUALNOŚCI MINISTRANCKIE 🚨.

5) Informujemy, że od dzisiaj można zapisywać się na nasz wspólny wyjazd do Wadowic. Aby się zapisać należy wysłać SMSa na tablet (693 687 553) z danymi osoby zapisującej się, następnie należy przynieść wypełnioną zgodę oraz całość kwoty.
Rodzice również mogą się zapisać, lecz trafiają na listę rezerwowych.
Lista osób wyjeżdżających na wycieczkę pojawi się 14 września.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!