RUSZAJĄ ZAPISY NA PRZYSZŁOROCZNE REKOLEKCJE!

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Drodzy Rodzice!

Chociaż do wakacji pozostało jeszcze trochę czasu, to już dziś chcemy zaprosić wszystkich naszych ministrantów do uczestnictwa w naszym wakacyjnym wyjeździe rekolekcyjnym, który odbędzie się w terminie od 14 do 21 sierpnia 2021r. Nasze rekolekcje będą miały miejsce w Radomyślu nad Sanem, czyli w miejscu do którego planowaliśmy udać się tego lata, ale ze względu na sytuację epidemiczną było to niemożliwe. Wyjazd będziemy zgłaszać do kuratorium.

STRONA OŚRODKA REKOLEKCYJNEGO, W KTÓRYM BĘDZIEMY MIESZKAĆ.

Koszt wyjazdu wynosić będzie 800 zł.
Zapisy na wyjazd będziemy zbierać poprzez wyrażenie chęci uczestnictwa w formularzu znajdującym się na stronie internetowej. Zapisy zbierać będziemy od dnia dzisiejszego do końca stycznia. Jeśli dana osoba jest zdecydowana na uczestnictwo to prosimy o zgłoszenie się jak najszybciej poprzez stworzony w tym celu formularz.

FORMULARZ REKOLEKCJE RADOMYŚL 2021


Przypominamy, że uczestnictwo w rekolekcjach jest formacyjnym obowiązkiem każdego ministranta. Jednocześnie informujemy, że aby wyjazd mógł się odbyć konieczne jest stworzenie przynajmniej 30 osobowej grupy. Poniżej znajdują się zdjęcia ośrodka w którym będziemy mieszkać oraz stworzony przez nas wstępny plan rekolekcji wraz z planowanymi atrakcjami.

Króluj nam Chryste!