Spotkania kolędowe, plany ferii

Szczęść Boże!

Przypominamy o zbiórce kolędowej dla młodszych ministrantów (do 1 klasy liceum po 8 klasie szkoły podstawowej) w sobotę 14 grudnia o godzinie 10 w salce na organistówce. Na tej zbiórce będzie możliwość zdania śpiewu kolęd oraz przypomnimy zasady kolędowe. Aby pójść na kolędę należy zdać 5 kolęd po dwie zwrotki – termin upływa do Świąt. W innym przypadku udział w kolędzie będzie niemożliwy.

W niedzielę 15 grudnia po wieczornej mszy zapraszamy ministrantów starszych (od 1 klasy liceum po 3 klasie gimnazjum), do sali na organistówce na wypisywanie kolęd. Informujemy również, że udział w kolędach jest niemożliwy, kiedy dana osoba nie będzie na spotkaniu.

Już niebawem Święta Bożego Narodzenia – prosimy o mobilizację w tym pięknym, ale z powodu licznych wyjazdów – trudnym okresie. Pamiętajmy o zamianie, kiedy wiemy już wcześniej o wyjeździe.

Przypominamy o przesłaniu usprawiedliwień na tablet – w przekazie ustnym nie zawsze da się wszystko spamiętać, a tak mamy informację „czarno na białym”. Zwracamy również uwagę, że usprawiedliwienia dokonujemy za dany miesiąc maksymalnie ostatniego dnia miesiąca. Jest to szczególnie ważne, gdyż usprawiedliwienie w późniejszym terminie jest nieważne.

Poniżej dostępna jest do pobrania tabelka z planem ferii, które tym razem wypadają wyjątkowo szybko, bo już w pierwszej połowie Stycznia. Prosimy o oddanie jej do Świąt – tak aby na początku stycznia mógł pojawić się plan na stronie internetowej.

Króluj nam Chryste!