UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA, WSPOMNIENIE ŚW. TARSYCJUSZA 😇1️⃣🛡️

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!
Szanowni Rodzice!

Dopiero co rozpoczął się nowy rok szkolny, a już zbliża się koniec października. Stąd chcielibyśmy, przekazać informacje dotyczące tego, co będzie się działo w najbliższym czasie. 🔜

1) We wtorek (1 listopada) przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu każdy ministrant służy wg. planu służb niedzielnych – na jednej obowiązkowej Mszy Świętej. W przypadku, gdy ktoś nie będzie mógł służyć na wyznaczonej służbie, prosimy o zamianę – tak aby na każdej mszy świętej obecny był ministrantPoza Eucharystią wszyscy ministranci przychodzą na Uroczystą Procesję o godzinie 15:00 – podział funkcji znajduje się poniżej.2) W piątek 4 listopada jak co miesiąc gromadzimy się na mszy młodzieżowej o godzinie 19:00 – przypominamy, że jest ona obowiązkowa dla ministrantów z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej. Po Eucharystii prosimy wszystkich o pozostanie w kościele.

3) W najbliższą sobotę zapraszamy na zbiórkę o godzinie 10:00 do salki na organistówce. W ramach niej będziemy się integrować poprzez granie w planszówki. Zachęcamy do zabrania gier, w które chcielibyście zagrać.

4) Przypominamy, już teraz o naszym wspólnym świętowaniu wspomnienia św. Tarsycjusza w sobotę 26 października. Naszą uroczystość rozpoczniemy Eucharystią o godzinie 15:00, a następnie przeniesiemy się do sali na organistówce, gdzie będziemy świętowali przy stole biesiadnym. Informujemy, już teraz, że zaplanowane atrakcje potrwają przynajmniej do godziny 20:00.
Poniżej znajduje się formularz dot. organizacji tego wydarzenia – prosimy, aby wypełnić go maksymalnie do niedzieli 13 listopada (termin jest dość odległy, jednak zachęcamy do wcześniejszego jego wypełnienia).

FORMULARZ dot. ORGANIZACJI OBCHODÓW WSPOMNIENIA ŚW. TASYCJUSZA 2022Króluj nam Chryste!