Wycieczka Ministrantów z Rodzicami

Chełm Śląski – Jasna Góra – Ogrodzieniec

30 września 2017 r.

            W sobotę 30 września będzie miał miejsce wspólny wyjazd ministrantów z rodzicami na Jasną Górę i do Ogrodzieńca. Na wycieczkę może jechać również rodzeństwo.

Ministranci zabierają ze sobą stroje liturgiczne, ponieważ będą służyć na mszy przy samym obrazie. Eucharystia będzie sprawowana w intencji ministrantów i ich rodziców. O posiłek i napoje należy się zatroszczyć we własnym zakresie. Obiad można zjeść w Ogrodzieńcu – po mszy na Jasnej Górze nie będzie czasu na posiłek, ponieważ od razu wyjeżdżamy. Bilet do parku rozrywki obejmuje korzystanie ze wszystkich atrakcji (Dom Strachów, Park Rozrywki, Park Miniatur, Park Doświadczeń Fizycznych, jeden zjazd na Torze Saneczkowym).
Aby się zapisać należy przynieść wypełniony formularz oraz wpłacić całość kwoty. Zapisy w zakrystii u kościelnego i siostry lub osobiście u wikarego. Jeśli dla kogoś cena jest zbyt wysoka i nie jest w stanie jej pokryć, to jest proszony o osobisty kontakt z księdzem. Nie chcemy, aby ograniczenia finansowe przeszkodziły komuś w wyjeździe. Ostateczny termin zapisów to niedziela 17. września. Zachęcamy do licznego udziału!