Wyjazd asów, Wycieczka do Wadowic

Szczęść Boże!
Drodzy Ministranci!

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem formacyjnym przybywamy do Was z dawką kilku informacji, co czeka nas w najbliższym czasie.

1) W niedzielę 30 sierpnia o godzinie 18:00 w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców ministrantów. Spotkanie będzie miało charakter podsumowujący wakacyjną służbę i rozpoczynający nowy rok formacyjny. Bardzo prosimy o obecność.

2) W czwartek 3 września po wieczornej mszy odbędzie się wyjazd asów za okres od czerwca do sierpnia. Będziemy chcieli wybrać się na gokarty do Autodrom w Sosnowcu.
Lista osób wyjeżdżających na wyjazd zostanie opublikowana 31 sierpnia wieczorem na stronie internetowej.
Wzór zgody dostępny w linku. WYMAGANA LEGITYMACJA SZKOLNA!

3) Pierwsza powakacyjna zbiórka odbędzie się w sobotę 5 września o godzinie 10:00 w dużej sali na organistówce. Obecność obowiązkowa.

4) W sobotę 26 września planujemy udać się wspólnotą na wycieczkę do Wadowic. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w niej wszystkich ministrantów, z racji braku w tym roku pielgrzymki wakacyjnej do Katowickiej Katedry. Wszystkie potrzebne informacje oraz zgoda na wyjazd znajdują się poniżej. Zapisy ruszają od niedzielnego spotkania dla rodziców (Jeżeli ktoś już teraz zdecyduje się na nią jechać prosimy o przyniesienie na spotkanie zgody oraz całości kwoty podanej poniżej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zalecamy tę formę zapisu), a od poniedziałku 31 sierpnia zapisy ruszają w formie sms’a na tablet.

Króluj nam Chryste!