Zmiana godziny zbiórki, Bierzmowanie, Podwójna służba oraz Ministrancki Sztand na kiermaszu parafialnym!

Szczęść Boże!
Przybywamy z porcją kilku informacji co czeka nas w najbliższym czasie:

1) Zbiórka jutrzejsza (12.09) wyjątkowo odbędzie się o godzinie 9:00 w kościele.

2) Przypominamy o podwójnych służbach w niedziele dla grup II, IV oraz VI, które w tym dniu przychodzą na swoją mszę oraz msze fatimską o godzinie 20.

3) W środę 16 września o godzinie 18:30 w naszej parafii odprawiona zostanie msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Bierzmowania udzieli bp. Adam Wodarczyk. W związku z tym wydarzeniem msza ta jest OBOWIĄZKOWA DLA WSZYSTKICH MINISTRANTÓW. Obecność +7 punktów.

4) Za tydzień 20 września nasza parafia przeżywać będzie swój doroczny kiermasz, czyli 360 rocznicę poświęcenia kościoła. Od przyszłej soboty wieczora oraz przez całą niedzielę nasi ministranci będą sprzedawać: pierniki odpustowe, ciasta, różańce z wizerunkiem św. Jana Pawła II, obrazki parafialne oraz pamiątkowe świece z nadrukiem naszego kościoła. Cena świecy wynosi 40 zł. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie działalności wspólnoty ministranckiej.

WYDARZENIE NA FANPAGE

Rodzice, którzy wyrazili chęć upieczenia ciasta na kiermasz proszeni są o ich dostarczenie w sobotę 19 września na godzinę 16:30 na dużą salę na organistówce.

Króluj nam Chryste!