Zmieniona data zbiórki, Wyjazdy

Szczęść Boże!

1) Pierwsza zbiórka odbędzie się 8 lutego o godzinie 10 w Sali na organistówce NIE 15 LUTEGO JAK WCZEŚNIEJ INFORMOWALIŚMY (wynika to z faktu, iż 1 lutego nasi ministranci rozgrywali turniej archidiecezjalny, niestety nie udało im się przejść do fazy pucharowej, która miała mieć miejsce 8 lutego). Na tej zbiórce zostaną rozdane nagrody za listopad oraz wynagrodzenia za kolędy.

2) Od dzisiaj obowiązuje nowy plan służby tygodniowej, prosimy o zapoznanie się z nim – jest dostępny w zakładce SŁUŻBA.

3) Przypominamy o spotkaniu rodziców ministrantów wyjeżdżających na rekolekcje do Radomyśla nad Sanem. Spotkanie odbędzie się 23 lutego o godzinie 19:00. Na spotkaniu zostanie zebrana zaliczka w wysokości 150zł, a także zostaną rozdane formularze z KURATORIUM OŚWIATY.

4) W piątek 21 lutego w ramach nagrody za miesiąc GRUDZIEŃ 2019 dziewięciu najlepszych ministrantów grudnia uda się wraz z animatorami i księdzem opiekunem na łyżwy. Godzina wyjazdu zostanie podana w najbliższym czasie.

5) Prosimy, aby zgłaszać wszelkie formy aktywności na rzecz wspólnoty zarówno przez ministrantów młodszych, jak i starszych. Jeżeli któryś z ministrantów służy w klasztorze Sióstr Służebniczek prosimy, aby zgłaszać służby an. Bartoszowi Kulikowi – tak aby na bieżąco wpisywać je do punktacji elektronicznej.

6) W zakładce BIEŻĄCA PUNKTACJA dostępne są statystyki za miesiąc STYCZEŃ 2020 oraz FERIE 2020, które zostały połączone w jeden okres – a w ramach nagrody odbędzie się jeden wyjazd, o którym poinformujemy już niebawem.

7) W Chełmskich szkołach pojawiły się plakaty dotyczące zachęcania nowych chłopców do służby. Bardzo ważna jest także wasza rola – ministranci młodsi, zachęcajcie swoich kolegów i stale pokazujcie, że służba to nie tylko okazja na bliższe poznanie Boga, ale też okazja na nowe znajomości oraz czas na zabawę.

Króluj nam Chryste!